
Суперзвездата на Рома Франческо Тоти подписа нов договор, който ще го задържи при "вълците" до 2014 г. 33-годишният капитан за пореден път демонстрира привързаността си към отбора, в който е прекарал цялата си професионална кариера.
"Никога не съм съжалявал за оставането си в Рома. Направих избора със сърцето си. Това са моите принципи, с тях съм се родил и с тях ще умра", обяви Тоти.
Тимът от "Вечния град" започна колебливо сезона, но капитанът заяви, че е убеден, че Рома може да преобърне късмета си.
"Вярно е, не се намираме в най-славните си времена. Но именно в моменти като този проличава най-много характера на играчите. Имаме много мотивирани играчи и притежаваме всичко необходимо, за да върнем отбора на върха", продължава „Принца на Рим".
Той също намекна за възможността да се завърне в националния отбор на Италия и да играе на Световното първенство през 2010 г. - нещо, което се коментира от дълго време.
"Ще говоря с Марчело Липи рано или късно. Той е невероятен треньор и голям човек. Никога няма да забравя думите му, които ми каза, когато си счупих глезена точно преди Световното през 2006: "Ще те очаквам до самия край'", завършва Тоти в емоционалното си изказване.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ