Тоти: Никога няма да стана треньор

галерия:

снимка: images.ibox.bg

Капитанът на Рома Франческо Тоти заяви, че след като прекрати футболната си кариера няма намерение да става треньор. Тоти изтъкна като причина за това свое решение факта, че е "прекалено добър" за да стане наставник.

 

"Намам представа какво ще правя след като се откажа от футбола. Но определено няма да стана треньор, защото съм прекалено добър, за да стана наставник. Искам да избегна тази възможност и съм сигурен, че след края на кариерата си като футболист, няма да се занимавам с треньорство", заяви Принца на Рим.