
Капитанът на ЦСКА Тодор Янчев е разочарован от загубата на "армейците' от Порто с 0:1. Според Янчев българският тим е заслужавал поне равенство в срещата и е доволен от играта на ЦСКА.
"Неприятно е. Трябваше да бъдем по-смели, да задържаме повече топката. През първото полувреме допуснахме няколко неточности в играта ни. Ако бяхме по-концентрирани, щяхме да вкараме. Наказаха ни при една от бързите им атаки. Разбрах, че е имало и засада. И в първенството създаваме толкова положения, но ги изпускаме. Съжалявам, че не можахме да зарадваме невероятната си публика. Ако играем така и в България, няма да имаме проблеми. Целта за следващия мач с Рапид е единствено победа", заяви след срещата Янчев.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ