
Младата сръбска надежда на Манчестър Юнайтед Зоран Тошич заяви, че Роналдо е обяснил на съотборниците си, че иска да напусне "дяволите".
"Кристиано говори с нас. Обясни ни, че с Манчестър вече е печелил всичко и иска да опита нещо различно. Аз смятам, че и в Реал Мадрид той ще е най-добрия футболист в света. Последният сезон той вкара 42 гола, а сега - 25, всички казаха, че това е най-лошия му сезон, че тези попадения не са достатъчни", заяви младия сърбин.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ