Тошак доволен от победата на Уелс над Дания

снимка: БГНЕС

Мениджърът на Уелс Джон Тошак беше много доволен след победата на своите възпитаници с 1:0 над Дания в Копенхаген снощи. Единственото попадение в мача беше дело на капитана на Уелс Крейг Белами, който отбеляза в 77 мин.

 

„В някои моменти играхме малко прибързано и на това се дължат пропуските ни, но не мога да виня играчите, които се трудиха наистина здраво. Имахме четири - пет наистина добри шанса. Дойдохме тук без част от важните си играчи, за това ми е още по-приятно от това, което видях. Казах на Белами да играе изтеглен малко назад, но той все пак имаше своите шансове и отбеляза победния гол." заяви Тошак.