Торонто получи от Далас осмица за Коледа

снимка: АП

Отборът на Торонто Мейпъл Лийвс загуби с изразителното 2:8 от състава на Далас Старс.

 

След като това им бе 3-ти мач за последните 4 дни, съставът на Торонто видимо бе изчерпал силите си и явно мислеше за предстоящата коледна почивка. Така Далас успяха да поведат с 3 попадения още преди "кленовите листа" да регистрират изтрел в рамките на вратата.

 

Голмайсторите бяха Нийл, Стийв Отт и Фабиан Брънстром. Бард Ричърдс пък оформи крайното 4:0 за първата третина след като Торонто бяха останали с човек по-малко на леда.

 

"Звездите" продължиха обсадата си и през 2-та третина, като Барч направи резултата 5:0, а Майк Рибейро и Нийл, със своето второ попадение в мача, покачиха на 7:0.

 

До края на срещата Торонто отговори само с две попадения на Джейсън Блейк и Михайл Грабовски, а пък Нийл успя да оформи своя хеттрик и крайния резултат 8:2 за Далас Старс.