Торес измъкна точка за Атлетико срещу Леванте (ВИДЕО)

Атлетико Мадрид измъкна точка при визитата си на Леванте в среща от 36-ия кръг на испанската Примера Дивисион, като двубоят във Валенсия завърши при равенство 2:2.

"Рохибланкос" изоставаха с един гол до 80-ата минута на срещата, когато влезлият като резерва Фернандо Торес измъкна точката за своя тим с изравнително попадение.

Така Атлетико записа второ поредно реми в Примера и остава на трета позиция с актив от 77 точки, с четири повече от четвъртия в таблицата Валенсия.

Леванте пък се намира на 15-а позиция с актив от 36 точки.

Още до почивката двата тима си размениха по едно попадение. Давид Барал откри за Леванте в 32', но само три минути по-късно левият бранител на Атлетико Гийерме Сикейра изравни за мадридчани след подаване на Тиаго.

В 63' валенсианци отново излязоха напред с попадение на Уче, но в 80' появилият се като смяна Фернандо Торес оформи крайното 2:2 след асистенция на Коке.