Топалова: Съдийството е безобразно, реферите свирят за Сливен

Президентът на Локомотив (Пд) Галя Топалова нападна съдийската тройка, водена от Ангел Ангелов, на почивката на срещата със Сливен, с която бе открит втория полусезон на родната А група.

 

"Съдийската тройка е от Сливен. Главният рефер прави каквото си иска. Уж говорехме за феърплей, но нищо такова не се случва. Търсих Борислав Михайлов, но той не си вдигна телефона", сподели пред камерите на "Ринг ТВ" Топалова.


Претенциите на президента на домакините са за неотсъдена дупза в полза на Локомотив за нарушение срещу Искрен Писаров, както и за засада при попадението на гостите.


"Съдийството е безобразно, ще се погрижа Ангел Ангелов да не свири повече мачове", смело допълни Топалова.