Тони Здравков: Накарахме ЦСКА да трепери

Треньорът на Ботев (Враца) Антони Здравков каза, че е доволен от представянето на футболистите си срещу ЦСКА на "Българска армия", въпреки загубата с 2:0. Той смята, че отборът му е накарал "червените" да треперят през второто полувреме, но призна, че играчите му са допуснали и много грешки в защита. Специалистът добави, че не знае, дали ще остане начело на врачани и през следващия сезон.

"Доволен съм от моите момчета. С изключение на последните 20 минути на първото полувреме съм доволен. Представихме се на прилично ниво и бяхме по-спокойни, защото знаехме предварително, че оставаме в елита. Допуснахме много грешки в защита, които доведоха до много положения за ЦСКА", коментира Здравков след срещата.

"През второто полувреме ЦСКА се върна в защита, накарахме ги да треперят. Никога не съм бил привърженик на дефанзивния футбол. С малките отбори е по-трудно, но Ботев има сили да играе по този начин.

Лично пред мен и пред отбора не е казано нищо за премии от други отбори, ако е имало - не знам, не мога да коментирам", добави наставникът на Ботев (Враца).

Все още не сме говорили за нов договор. Нека да свърши сезона. Другата седмица предстоят разговори", завърши Здравков.