Тони Пулис уверен в оцеляването на Стоук

снимка: bbc.co.uk

Мениджърът на Стоук Сити Тони Пулис изрази спокойствие за оставане на тима в елита, след като събраха 40 точки. „Ако имаме 40 и повече точки, смятам че ще се спасим", категоричен е Пулис.

 

„Тази година надпреварата е много сериозна, защото има много клубове на дъното, които са близо един до друг, но още в самото начало на сезона казах, че колкото повече сме толкова по-весело", категоричен е Пулис.