
снимка:
bbc.co.uk
Мениджърът на Стоук Сити Тони Пулис изрази спокойствие за оставане на тима в елита, след като събраха 40 точки. „Ако имаме 40 и повече точки, смятам че ще се спасим", категоричен е Пулис.
„Тази година надпреварата е много сериозна, защото има много клубове на дъното, които са близо един до друг, но още в самото начало на сезона казах, че колкото повече сме толкова по-весело", категоричен е Пулис.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ