
Бившият национал на Австралия Тони Попович обяви, че окача бутонките на пирона, за да започне нова работа като треньор. Футболистът, който има 59 мача за Австралия по време на 12-годишната си международна кариера, каза, че повече няма да играе за ФК Сидни, но ще стане помощник-треньор на същия клуб.
Попович сподели, че е взел решението много лесно. 35-годишният защитник беше част от националния отбор повече от десетилетие и помогна на отбора да се класира за финали на Световно първенство за първи път от 32 години (на Мондиал 2006 в Германия). Попович игра пет години в английския Кристъл Палас, както и за кратко в Япония и Катар.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ