
Баскетболният "Тони 7" (Сливен) ще играе във втората петица на Държавното първенство при жените-Втори дял.
След изиграването на срещите от програмата на етап разменено гостуване, деветте отбора ще сформират нови две групи - Първа четворка и Втора петица. В тях отборите играят помежду си в нови два етапа по системата „всеки срещу всеки" със зачитане на резултатите от първите два етапа.
Засега отборите на Дунав и Лукойл Нефтохимик са си осигурили място в тази първа четворка, докато за останалите две места оспорвана надпревара ще водят няколко отбора - Миньор Перник, Берое 07, Монтана 2003 и Рилски спортист.
Тимовете на Славия, НСА и Тони 7 ще бъдат във втората петица. Третият етап на разменено гостуване започва на 28 февруари, а последният - четвърти етап ще свърши на 29 април.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ