
Президентът на ЦСКА Александър Томов заяви по време на тържеството по случай юбилея на Александър Манов, че той заслужава неговото име да бъде до тези на легендите на „червения клуб".
Томов заяви: „Александър Манов е журналист с 55-годишен стаж. Смятам, че е заслужил това името му да се споменава наред с имената на Стоичков, Пенев, Костадинов, Якимов и други легенди. През тези години Манов е показал невероятен усет и за нас е чест такъв човек да е директор на нашия музей. Честитя му юбилея и дано на 50-та титла на ЦСКА, както вече му пожелах, да присъства и той".
Президентът на „армейците" не пропусна отново да нападне БФС: „Докато това е ръководството на БФС, не можем да очакваме нищо хубаво. Малка вина има и спортното ни ръководство, защото не се нуждаем от контроли, които се превръщат в кориди. Нашите състезатели бяха в Пирогов, а не тези на Славия. Нямам думи за решението да бъде наказан Зе Руи. Търси си административна принуда срещу нашия отбор. ЦСКА е атакуван непрекъснато, но ние плащаме четири повече данъци от Левски. Не е нормално години наред ЦСКА да получава удари. БФС не изпълнява указанията на УЕФА, както по отношение на лицензите, така и по отношение на етническата омраза. Беконо бе обиден на расистки принцип в официалния мач със Славия, Зе Руи пък в контролата. Няма доволни от БФС с изключение на Левски и на още два, три други отбора".
Томов обясни и каква ситуацията около трансфера на Манчев: „Утре ще са финалните преговори за договора на Владо Манчев. Има предложение от мениджърите му той да подпише само за три месеца с нас за да може после да отиде в европейски отбор, но това за мен е неприемливо. Ние искаме ангажимент с него до края на сезона".
Томов сподели своето мнение и за снощния двубой на българския национален отбор с Грузия: „Бях с приятели, всички ревахме! Това не беше нашият национален отбор. На прага сме да пропуснем още един четиригодишен цикъл. Болно ми е, защото аз съм един от малкото, които са били на четири световни финала. Срамота е за цял мач да нямаш две атаки. За мене истинска атака беше само положението, което Стилиян пропусна"






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ