
снимка:
SPORTA.BG
Защитникът на българския национален отбор Игор Томашич изрази известно задоволство след равенството на отбора ни срещу Иралндия 1:1 в Дъблин. Бившият бранител на Левски сподели след срещата, че България е постигнала равенството в един мач, който е толкова важен за отбора.
„Трябва да гледаме и към следващия мач, който е у дома с Кипър и да се стремим към победата", каза Томашич пред медии. „Разбира се, че е трудно като получиш гол в началото, но от друга страна имаш 90 минути да играеш и да вкараш гол".






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ