
снимка:
БГНЕС
Бившият защитник на Левски Игор Томашич отрече слуховете, че ще се присъедини към отбора на Литекс през зимната пауза.
Израелските медии разпространиха мълвата, че хърватинът ще напусне настоящия си клуб Макаби (Тел Авив) и ще акостира в Ловеч, за да заиграе отново при Станимир Стоилов.
"Всеки ден ме пращат на различно място. Имам перфектен договор с Макаби за още 2 г. и твърдо оставам в отбора. Играя редовно, смениха треньора и искам да му покажа, че имам качества и ще може да разчита на мен," каза Томашич.
Той не мисли да се прибира в България и държи на мнението си, че няма повече да играе за националния отбор.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ