Том мина преглед в София, не е тежко контузен

снимка: pfclitex.com

Бразилският халф на Литекс Том мина на преглед в София в четвъртък след обяд, съобщава сайтът на ловчанлии. Той чувства леки болки в крака. Според първоначалната информация травмата не е тежка и халфа ще бъде на линия за домакинството на Ботев идния уикенд.

 

Том дори може да играе за кратко в контролата срещу Белите орли в петък от 14:00 часа в Ловеч.