
Футболистът на Нюкясъл Чеик Тиоте подписа нов договор с английския тим. Контрактът на футболиста е за шест години и половина като по този начин полузащитникът ще остане в състава на "свраките" до 2017 година.
Тиоте премина в Нюкясъл през лятото на 2010 година от Твенте като от английския тим заплатиха на холандците 4 милиона евро за правата на Кот д'Ивоарския национал.
"Днес съм много щастлив, защото подписах нов договор с клуба," заяви Тиоте пред официалния сайт на Нюкясъл.
"Усещането да играеш в във Висшата лига е ощо по-добро от колкото очаквах. Нюкясъл е страхотен клуб с невероятни фенове, който винаги подкрепят своите любимци," допълни Тиоте.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ