Тим Вийзе: Искам да завърша кариерата си във Вердер

галерия:

Вратарят на Вердер Бремен Тим Вийзе заяви, че се чувства щастлив в клуба и ще се радва, ако подпише нов договор с тима и завърши кариерата си в тима от Бремен.

 

"Съвсем вероятно е да подпиша нов договор с Вердер, често си мисля за подновяване на контракта ми с бременци," заяви Тим Вийзе цитиран от Kicker.

 

"Вердер е клуб с традиции и аз ще се радвам да завърша кариерата си в този отбор," каза още Вийзе.

 

Вийзе е немски национален вратар и 28-годишният страж вярва, че тепърва навлиза в най-силните години от професионалната си кариера.