
Вратарят на Вердер Бремен Тим Вийзе заяви, че се чувства щастлив в клуба и ще се радва, ако подпише нов договор с тима и завърши кариерата си в тима от Бремен.
"Съвсем вероятно е да подпиша нов договор с Вердер, често си мисля за подновяване на контракта ми с бременци," заяви Тим Вийзе цитиран от Kicker.
"Вердер е клуб с традиции и аз ще се радвам да завърша кариерата си в този отбор," каза още Вийзе.
Вийзе е немски национален вратар и 28-годишният страж вярва, че тепърва навлиза в най-силните години от професионалната си кариера.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ