
Футболистът на Евертън Тим Кейхил намекна, за пръв път, че може да напусне "Гудисън Парк", ако отборът не се класира за европейските клубни турнири през следващия сезон.
"На този етап в кариерата ми смятам, че трябва да продължа да играя в европейските клубни турнири. Това означава, че трябва да направим всичко възможно, за да се класираме", обясни австралиецът.
В момента "карамелите" са на пет точки зад градския съперник Ливърпул, който заема седма позиция в английската Висша лига - последното място даващо билет за Европа догодина.
"До края на сезона има два мача и Ливърпул трябва да загубят и двата, за да ги изместим, но по-важното в случая е, че ние трябва да спечелим и двата, за да го направим. Това означава, че срещу Стоук в събота излизаме за победа и това е", категорично отсече Кейхил.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ