Тим Кейхил: Може да напусна Евертън, ако не се класираме за Европа

галерия:

снимка: evertonfc.co.uk

Футболистът на Евертън Тим Кейхил намекна, за пръв път, че може да напусне "Гудисън Парк", ако отборът не се класира за европейските клубни турнири през следващия сезон.

 

"На този етап в кариерата ми смятам, че трябва да продължа да играя в европейските клубни турнири. Това означава, че трябва да направим всичко възможно, за да се класираме", обясни австралиецът.

 

В момента "карамелите" са на пет точки зад градския съперник Ливърпул, който заема седма позиция в английската Висша лига - последното място даващо билет за Европа догодина.

 

"До края на сезона има два мача и Ливърпул трябва да загубят и двата, за да ги изместим, но по-важното в случая е, че ние трябва да спечелим и двата, за да го направим. Това означава, че срещу Стоук в събота излизаме за победа и това е", категорично отсече Кейхил.