
Играчът на Евертън Тим Кейхил заяви, че е готов да се завърне в Австралия след като изтече настоящия му контракт с "карамелите". Полузащитникът, който става на 29 години през следващия месец, има договор със "сините" до 2012 година.
Халфът заяви пред медиите в родината си:
"За мен няма нищо по радостно от това да завърша кариерата си в клуб от Австралия. Самият факт, че ще бъда част от политиката на клуба за развитие на млади таланти в региона ме кара да се чувствам още по-добре. Искам обаче да се прибера вкъщи още докато мога да дам много неща като играч. Това е много важно за мен. Аз, разбира се, съм много щастлив в Евертън, но ще бъде страхотно да помогна на футбола в моята родина един ден".






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ