
Играчът на Милан Тиаго Силва смята, че отборът, който иска да спечели първенството трябва да спечели и дербито.
„Направили сме много положителни неща до момента, но те не са достатъчни," заяви бразилецът.
„Отборът, който иска да спечели Скудетото трябва да спечели и дербито. Няма да е лесно, но този сезон е различен и, ако спечелим ще имаме 6 точки преднина пред „нерадзурите"," сподели още той.
„Миналата година Интер спечелиха всичко възможно и може би през този сезон не ги гони същия глад," коментира Силва.
„Въпреки това Интер продъжават да бъдат много силен съперник, но и ние не им отстъпваме. Трябва да излезем пределно концентрирани и мобилизирани. Надявам се, че ще успеем да вземем победата," заяви още играчът.
„В момента в техния отбор Самуел Ето'о е играчът, който прави разликата, за нас това може да бъде Роналдиньо," завърши той.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ