Тиаго Мота: Изгониха ме несправедливо

галерия:

снимка: АП

Полузащитникът на Интер Тиаго Мота нястоя, че е бил изгонен несправедливо и се надява видео повторението да го оправдае и той да може да играе на финала. Бразилецът бе изгонен в 28-та на мача Барса - Интер заради директен червен картон за нарушение срещу Серхио Бускетс.

 

„Това е несправедливо. След като напуснах терена гледах видео повторенията и видях как съперника лежи на земята и се оглежда дали рефера е наблизо."

 

Не само, че остави Интер с 10 човека, Мота ще пропусне и финала на Шампионската лига на 22 май срещу Байерн.

 

„Финалът бе моята мечта, за която все още се надявам ако видео повторенията могат да ме оправдаят. Може би реферът не е видял, но някой друг ще го види."

 

„Просто не беше честно от страна на футболистите на Барселона. Както каза и Моуриньо ако играчите помагат на рефера тогава е по-лесно за всички."