Терек с Благо Георгиев загуби с 0:1 от Зенит

галерия:

Отборът на Терек (Грозни) започна със загуба в първия кръг на руското първенство. Все пак отбора на Благой Георгиев падна от шампиона на Русия - Зенит с 0:1. Това бе и официален дебют за Рууд Гулит начело на Терек.

 

Националът Благой Георгиев игра цял мач за своя тим Терек. Единственият гол в мача падна в 14-та минута и бе дело на Данко Лазович, който получи хубав пас от Дани.

 

Отборът на Терек се противопостави добре на своя именит съперник, а Благо не спираше да тормози с центрирания защитата на шампионите.

 

По-рано днес Амкар с Георги Пеев и Захари Сираков загуби с 0:2 от ЦСКА (Москва).