
Тази седмица Лацио за пръв път от няколко години насам взеха титла, а именно купата на Итлаия. Това отличие беше дългоочаквано както от феновете, така и от всички в самия клуб, и спечелването му донесе наистина небивала радост. По този случай спортния директор на отбора Игли Таре заяви, че това е само началото на завръщането на Лацио, и че от клуба ще работят догодина отбора да спечели не само тази купа, а и още други отличия.
"Много съм щастлив от отличието, което взехме. Крайно време беше това да се случи. Тази победа ми дава и лична самоувереност и голямо задоволство. Ние не сме случаен клуб, и в сряда го показахме срещу Сампдория. Държа да отбележа, че атмосферата, която феновете ни създадоха страшно много допринесе за изхода от двубоя. Това, в което мога да ви уверя е, че догодина ще дадем много повече от себе си, и ще се опитаме да спечелим повече отличия."






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ