
Селекционерът на хърватския национален отбор Славен Билич може да поеме Селтик, гръмна днес пресата на Острова.
Билич горещо желае да опита ново предизвикателство в кариерата си, докато поста в шотландския гранд е овакантен, след напускането на Гордън Страхън. Билич, чийто агент е бившия бранител на Селтик Руди Вата, бе свързван с мениджърския пост на английския Уест Хям, преди "чуковете" да назначат Джанфранко Дзола.
„Славен определено е отворен за преговори със Селтик, но все още няма проведени такива", сподели Вата пред пресата.
„Той е готов да опита нещо ново, като е напълно наясно с историята на клуба и неговите невероятни фенове. Славен смята, че може да вдигне Селтик на следващото ниво, но предстои да видим какво ще се случи."
Кандидати за мениджърския пост на "детелините" са още Оуен Койл от Бърнли и Марк МакГий от Мъдъруел.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ