
Шведският треньор Свен-Йоран Ериксон заяви, че с удоволствие би водил тима на Кот д'Ивоар на Световното първенство в ЮАР през лятото. „Слоновете" останаха без наставник, след като заради слабото представяне на турнира за Купата на африканските нации, селекционерът Вахид Халилходжич бе освободен.
Ериксон води тима на Англия на Модиал 2002 и 2006 и заяви, че с удоволствие би водил отбор на трето Световно. „Би било страхотно да бъде треньор на още едно Световно първенство, но до момента нямам предложения".
„Това е най-големият футболен форум и е страхотно да бъдеш там- и като футболист и като треньор. Както казах обаче, не съм получил одобрение да водя Кот д'Ивоар", каза още Свен.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ