
снимка:
SPORTA.BG
След края на днешното спускане за Световната купа в Банско швейцарката Фабиен Сутер заяви, че умората й е попречила да запише нова побда.
Както е известно, вчера Сутер спечели първото спускане, но дне не успя да дублира своя успех и остана трета.
„Не можах да направя такова перфектно спускане като вчера, тъй като съм доста изморена. Пистата има доста бабунки, но всички вече я познаваме и свикнахме с това. Днес трасето със сигурност бе по-добро от вчера", заяви Сутер пред камерите на БНТ.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ