
снимка:
АП
Футболната федерация на Италия наказа седем футболисти на Торино и двама от тима на Дженоа заради сбиването, което се състоя след срещата между двата отбора в последния кръг на Серия А. Състезателите няма да могат да вземат участие в следващите четири мача на своите отбори.
Анджело Огбона и Марко Пизано от Торино, както и Рикардо Оливера от Дженоа се замесиха в голямо меле в центъра на терена. Те, заедно с Игнасио Абате, Блерим Джемали (Торино) и Иван Юрич (Дженоа), ще пропуснат двубои заради инцидента.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ