Сухия: Притеснявам се заради първото полувреме

снимка: levski.bg

Старши треньорът на Левски Антони Здравков изрази съжалението си за представянето на тима срещу Славия при равенството 2:2 на стадион „Георги Аспарухов“, с което „сините“ започнаха пролетта в А група.

През първото полувреме Левски се представи неубедително и отстъпваше на почивката в резултата, но след паузата успя да покаже дух и все пак да избегне поражението.

Здравков обаче посочи факта, че неговият отбор е допуснал елементарен гол, вероятно визирайки второто попадение на „белите“ малко след като резултатът бе изравнен.

"Играхме лошо през първото полувреме и нямам обяснение за това. Просто нямахме нищо общо с това, което се иска, както и с това, което се тренира.

Допуснахме по един елементарен гол, но имахме възможност да стигнем до победа. За съжаление, не успяхме. Цялото първо полувреме не ми хареса и едва ли на някого се е харесало.

Новите играчи се притесняваха повече от останалите, но се справиха добре. През второто полувреме, не през първото. Притеснен съм от играта на отбора през тези 45 минути".