Странното нареждане на защитата на Челси при гола на ПСЖ

снимка: 101greatgoals.com

Както каза мениджърът на Челси Жозе Моуриньо мачът изглеждаше по следния начин: първото полувреме бе за нас, второто за ПСЖ.

Мачът от 1/8-финалите на Шампионска лига завърши при резултат 1:1, като играчите на Лоран Блан могат да съжаляват за изпуснатите положения през вторите 45 минути.

Интересен факт при гола на Едисон Кавани е, че в наказателното поле пред Тибо Куртоа имаше цели седем играча на „сините” от Лондон, но никой не съумя да спре устрема на „самотния” уругвайски нападател, който реализира изравнителното попадение с глава в 54-тата минута.

4133419

Ако Челси иска да се класира за следващата фаза на най-комерсиалния турнир, то грешки от този вид не трябва да бъдат допускани в реванша на „Стамфорд Бридж”.