Страхън: Първите два гола бяха от засада

снимка: guardian.co.uk

Мениджърът на Селтик Гордън Страхън заяви, че първите два гола на Юнайтед са били от засада.

 

"Първите два гола бяха от засада, но няма да се оплаквам. Разочарован съм разбира се, че получаваме две такива попадения."

 

"Няма да се оплаквам, защото съм футболен човек и знам кога сме надиграни и то убедително. Физически не бяхме на тяхното ниво и ситуацията ставаше все по-лоша в течение на мача. За съжаление бяхме много далеч от тях и по отношение на подаване на топката", заяви наставникът на Селтик.