
снимка:
БГНЕС
Мениджърът на Селтик Гордън Страхан включи отново в групата на тима полузащитника Ейдън МакГийди, който бе наказан да не играе за шотландския гранд за две седмици. МакГийди се спречка със своя наставник преди Нова Година, но сега е отново в редиците на "келтите" и ще може да играе утре срещу Дънди Юнайтед.
"Всеки играч на Селтик, който е здрав, ще бъде налице за утрешния мач. Никой не губи своя фитнес за две седмици, така че всеки здрав наш футболист ще попадне в групата за двубоя с Дънди", каза Страхан.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ