Стойчо Стоев: Умората ни влияе

„Нормална победа", бе коментарът на старши треньора на Лудогорец Стойчо Стоев след края на гостуването на Локомотив (София) на стадиона с квартал „Надежда", спечелено с 2:1.

Михаил Александров и Марселиньо реализираха между 25-ата и 29-ата минута, а Румен Трифонов намали за домакините в 37-ата.

„Не се получи добър мач. Владеехме топката в по-голямата му част, но след двата гола се поотпуснахме и бяхме наказани. Двама трима футболисти на Локомотив им правят играта", отбеляза Стоев, който разкритикува представянето на бранителите.

„Не може Гаел (Нландулу) да минава през трима футболисти, ние сме класен отбор. Трябва да коригираме слабостите си.

Защитниците ни бяха уморени и това се усети. Няма как да правя ротации в отбраната и се натрупа умора, видя се, че вече страдаме в това отношение. Като цяло умората в играчите им се отрази", коментира още Стоев.

За Лудогорец предстоят два изключително отговорни мача - срещу основния съперник в първенството Ботев (Пд) и срещу стария познайник от евротурнирите Динамо (Загреб).

„Трябва да се справим и в двата мача, защото са важни. Най-вече този в Лига Европа", посочи Стоев.