Стойчо Стоев: Разочарован съм, Миньор има нужда от нови футболисти

галерия:

снимка: minyor.com

Новият старши-треньор на Миньор Стойчо Стоев изрази недоволството си от днешното реми 2:2 с Локомотив Пловдив на "Стадиона на мира", който остави "чуковете" с оскъден точкови актив във временното класиране на "А" група.

 

Специалистът призна, че Миньор има нужда от нови попълнения, ако в Перник искат да се надяват на спасение в елита през тази кампания.

 

"С оглед развоя на срещата трябва да се радваме, че изравнихме. Играта ни не се получи. Направихме много грешки в дефанзивен план. Пазихме ги от разстояние и не направихме пресата, която тренирахме", коментира Стоев.


"Мисля, че срещата е насполучлива за нас, защото искахме победата. Разочарован съм от поведението на много футболисти. Не дадоха това, което се иска, но с това разполагаме до зимната пауза. Тогава ще трябва да вземем класни попълнения, за да засилим конкуренцията", добави той.