Стойчо Стоев: Левски ще става все по-добър

снимка: БГНЕС

„Ние ще ставаме по-добри, това е гарантирано", това заяви старши треньорът на Левски Стойчо Стоев след поражението на неговия тим от Лудогорец.

„Сините” загубиха с 2:1 при гостуването си в Разград, което ги отдалечи на 8 точки от днешния им съперник.

„Беше напълно възможно да вземем точка от този мач, но за съжаление не се получи. Получихме твърде ранен гол, което доведе до леко стъписване в нашия отбор. В интерес на истината не мисля, че Лудогорец създадоха някакви сериозни опасности през първото полувреме, просто при нас се наруши спокойствието и увереността в разиграването.

За съжаление през втората част ни вкараха късметлийски гол. Хубавото е, че моите футболисти не се отказаха през целия двубой да търсят поне изравняване”, заяви Стоев.

На въпрос дали е останал доволен от представянето на новите попълнения в отбора, наставникът заяви: „На тях им трябва време, ние в България сме изключителни максималисти, искаме от първия ден те да паснат.

Трябва им време, за да свикнат с отбора, с обстановката, но мисля, че са качествени футболисти и с развитието на сезона ще покажат добри игри”, допълни още треньорът на „сините”. /БГНЕС