Стойчо от автобуса: Не мога да говоря, ще ме ударят пак

Старши треньорът на ЦСКА Стойчо Младенов се извини на журналистите, че не може да говори след драматичната загуба с 2:1 от Черно море във Варна.

Наставникът и неговият помощник Анатоли Нанков бяха изгонени 10-ина минути преди края на срещата на стадион „Тича“ от главния арбитър Станислав Тодоров за буйно изразяване на несъгласието си.

Според непотвърдена информация Младенов дори е отправил нецензурни обиди към Тодоров и поради тази причина съдията го е изгонил от пейката. Sporta.bg припомня, че Екзекутора няма да води тима си от резервната скамейка в дербито срещу шампиона Лудогорец в следващия кръг.

„Не мога да говоря бе, хора, повярвайте ми, искам много да кажа какво мисля за мача, но просто не мога“, каза на журналистите Младенов, качвайки се на клубния автобус.

„Предупредиха ме да не казвам нищо, защото ще ме накажат. Как да говоря, като пак ще ме ударят с някоя глоба, мен и Толята (Анатоли Нанков)? Нищо няма да кажа, ще говорим утре“, сподели накратко Екзекутора.

Основните претенции на „армейците“ са за отсъдената дузпа за съмнителното нарушение на Тодор Янчев срещу Симеон Райков през първото полувреме и за отменения гол на Апостол Попов след почивката заради крайно спорна засада.

Членът на Управителния съвет на ЦСКА Иво Котев се изказа емоционално, че „искат да ликвидират“ клуба и че атаките „отгоре“ са започнали веднага след победата над Левски с 3:0 във Вечното дерби.