Стойчо Младенов: Този гол е веднъж в кариерата

Старши-треньорът на ЦСКА Стойчо Младенов беше видимо недоволен от начина, по който неговият отбор беше изравнен в края от Черно море.

Както е известно, двата отбора завършиха по-рано днес при резултат 1:1, след като Якуб Дивиш допусна фрапантна грешка 4 минути преди края и Петков донесе точка на своите, а "армейците" продължиха серията си без победа във Варна (последната дойде през 2008).

"Това беше един мач, в който от никаква ситуация успяха да ни вкарат гол. Една грешка, която се случва може би веднъж в кариерата", коментира младенов след срещата.

"За съжаление днес допуснахме много нелеп гол. Второто полувреме много се накуса играта и всяка спорна топка беше за черно море. От една никаква ситуация се случи нещо, което най-малко очаквахме.

Отборът се развива, играе добре, надявам се точките да се увеличат. Иначе, Вальо Илиев имаше проблеми с глезена, но независимо от болките, изигра 90 минути на високо ниво. Той е доказан биткаджия", каза още Младенов.