Стойчо Младенов: Който не разбира, да си гледа работата

Старши-тренорът на ЦСКА Стойчо Младенов остана разочарован от равенството 1:1 срещу Зимбру (Кишинев) в мач от Лига Европа в София на стадион "Васил Левски".

Опитният специалист отдаде равенството на факта, че през лятото отново е имало много промени в отбора и, реално, "червените" отново започват от нулата и тепърва трябва да изграждат нов отбор.

"Създадените положения не съумяхме да ги оползотвориме. Имахме възможността да отбележим още през първото полувреме, а от едно статично положение ни вкараха, което определено не очаквахме", коментира Екзекутора на Ливърпул.

"Второто полувреме, ако бяхме вкарали едно от многото си положения, можехме да победим.

Ще търсим по-бързо да играем, защото ни е необходима скорост в атака. Това, което миналата година се случи, сега отново се случва – загубихме 11 ключови футболисти, сега сме с нова защита, халфова линия, нападение. Който разбира -р азбира, който не, да си гледа работата.

Наистина е много трудно така да се работи по този начин. Тепърва трябва да се опознават играчите, а други отбори са заедно по 2-3 години и чак тогава почват да играят.

Миналата година с късмет успяхме да сглобим отличен отбор, който дори се бореше за титлата. Хората имат много високи очаквания към отбора, а реалността обаче е съвсем друга", завърши песимистично Стойчо Младенов.