
Радостин Стойчев обмисля сериозно възможността да привлече трети български волейболист в отбора на италианския хит Тренто. Това разкри специалистът часове след поредния триумф на водения от него тим. В неделя световният клубен първенец защити титлата си от Шампионската лига след 3:0 във финала с Динамо (М).
"От няколко месеца работим по селекцията за новия сезон, която е в два варианта. Единият включва и привличането на български посрещач", призна най-успешният ни клубен треньор. Той обаче призова да се ограничат спекулациите по този въпрос.
"Днес (б.а.-вчера) ме питаха дали ще подписваме с едно младо момче от Пирин (Николай Пенчев), което аз дори не познавам. По същия начин се говори и пише за Теодор от ЦСКА. Преди 2 години дори и Пламен Константинов го трансферираха при нас", припомни Стойчев.
Той се надява Тренто да спечели и четвъртия финал, в който участва този сезон. На 9 май е сблъсъкът за титлата с Кунео на Владимир Николов.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ