
Отборът на Уулвърхямптън намали шансовете си за оставане в елита на Висшата лига на Англия, след като претърпя загуба с 0:3 при гостуването си на Стоук Сити в отложен мач от 33-иям кръг в Премиършип.
Домакините откриха резултата с гол на Кенуин Джоунс в 16-та минута, който се възползва от асистенция на Джърмейн Пенант. Райън Шоукрос покачи на 2:0 в добавеното време на първото полувреме. Крайният резултат оформи Пенант в 51-та минута.
След тази загуба отборът на Мик Маккарти остава на предпоследното място, на точка зад чертата на изпадащите четири кръга преди края на сезона. Стоук Сити пък заема 9-то място в подреждането с актив от 42 точки.
Можете да посетите футболен мач по ваш избор с Game of Your Life.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ