
Отборите в дъното на класирането в английската Висша лига Стоук Сити и Уест Хям не успяха да се победят в среща от 5-ия кръг на първенството. Двата тима направиха 1:1, като домакините от Стоук могат да съжаляват повече за едната точка, тъй като удариха на три пъти гредите.
Двубоят започна равностойно, като отборите играха предпазливо и гледаха да не допуснат грешки. Именно при една такава падна и първото попадение. В 32-ата минута Скот Паркър се възползва от разбъркване в наказателното поле на домакините и от голлинията откри резултата. Стоук се опита да върне попадението до почивката, но "грънчарите" стигнаха само до един удар в гредата.
Втората част стартира шеметно за домакините и те изравниха след само три минути игра. Джермейн Пенънт центрира от дясно и Кенуайн Джоунс засече с глава топката за 1:1. Стоук Сити продължи да търси нов гол, с който да си осигурят успеха, но усилията им приключиха с още две греди.
Точката в този мач е първа за Уест Хям от началото на първенството, но ги оставя отново на последната позиция. Стоук Сити пък са вече с 4 точки и са на 16-а позиция.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ