
Селекционерът на националния отбор Станимир Стоилов заяви след срещата България - Ирландия (1:1), че равният резултат е бил най-справедлив. Според Мъри отборът не трябва да подценява Кипър в сряда.
"Ранният гол разстрои играта ни. През първата част имахме добри положения. Но с оглед на развитието равния е положителен резултат."
Доволен съм от старанието и мъжеството на играчите. Може би трябва да действаме с още по-голямо самочувствие. Проблемите в нападение ни попречиха да се поздравим и с победата."
"Сега най-важното е да запазим максимална концентрация и мобилизация срещу Кипър и да вземем задължителна победа", допълни Станимир Стоилов.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ