
Треньорът на Литекс Станимир Стоилов не остана доволен от резултата на отбора си в мача срещу Черноморец, който завърши 2:2. Двата отбора изиграха двубоя си от 6-ия кръг на "А" група.
„Надявам се да не е имало подценяване, видях, че момчетата се раздадоха. Поне подобряваме стила си на игра, но в миналите мачове имаше и съдийски грешки. Няма защо да има мъмрене след мача. Сам прецених Ивелин Попов да бие втората дузпа. Не искам да коментирам думите на Тодор Батков", каза Стоилов. Президентът на Левски заяви, че никога няма да върне специалиста на стадион "Георги Апарухов", защото се е радвал на загубата на "сините" от БАТЕ Борисов.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ