
снимка:
БГНЕС
"Мачът със Славия ще бъде тежък. Осъзнаваме това", заяви треньорът на Литекс Станимир Стоилов пред сайта на тима в навечерието на новото първенство.
"Оранжевите" гостуват на "Овча купел" в събота в 18:00 часа.
"Надявам се да се представим добре и да спечелим мача. Излизаме само с тази нагласа. Ще се стараем да не повторим представянето срещу ЦСКА за Суперкупата", гарантира Стоилов.
В петък Литекс има една тренировка, след което тимът пътува за столицата, където ще отседне на режим. Станимир Стоилов ще може да разчита на всички налични футболисти.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ