
Легендарният футболист на Барселона и националния ни отбор Христо Стоичков в типичен за себе си стил заяви, че не желае да коментира Реал Мадрид, защото му се гади от този отбор. Камата обаче не пожела да се изкаже остро за треньора на „белия балет" Моуриньо, а също така коментира и моментната форма на Барселона.
„Не искам да говоря за Реал Мадрид, гади ми се от тях", избухна Камата.
„Моуриньо спечели три купи миналия сезон. Постиженията му са впечатляващи и не мога да кажа нещо лошо за Жозе. От началото на сезона Барселона не играе по най-добрия начин, но въпреки това тимът изглежда достатъчно силен", каза още Стоичков.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ