
Ливърпул най-накрая започна сезона по подобаващ начин и главния виновник за това е капитанът на отбора Стивън Джерард.
Въпреки това нещата можеха да стоят по доста по-различен начин, ако Стиви бе преминал в състава на лондонския Челси през 2004 година. Тогава „сините" от Лондон предложиха на Ливърпул сумата от 20 милиона лири, за да се сдобият с правата на сърцатия полузащитник. След като от ръководството на клуба не проявиха желание да се разделят с капитана си, през 2005 година Челси излезе с нова оферта от 32 милиона паунда, при която самият Джерард заяви желание да бъде трансфериран. До продажба така и не се стигна, но феновете на „червените" бяха бесни от изявлението на любимеца си.
„Всъщност с годините разбираш колко е важно да играеш за Ливърпул. Като погледна назад, не съжалявам за направения избор. Ливърпул е моят отбор, и аз искам да приключа кариерата си в него.", коментира капитанът на „мърсисайдци".






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ