Стивън Айрланд доволен от победата, не и от играта на Сити

снимка: telegraph.co.uk

Халфът на Манчестър Сити Стивър Айрланд остана доволен от победата на неговия отбор над Уест Бромич с 4:2, но смята, че отборът не е показал необходимото качество на игра, въпреки, че реализира четири гола. Ирландският полузащитник се надява за „небесносините" да остане място в Европа през следващия сезон.

 

„Трябва да сме доволни от резултата", каза Айрланд след края на мача. „Представянето ни не беше на необходимото ниво, но ще приемем нещата такива каквито са". Според него, победата дава всички шансове на „гражданите" да играят в новосформираната Лига Европа през следващия сезон.

 

„Трябва да завършим седми, да спечелим всички мачове до края и да играем в Лига Европа през следващия сезон", заяви Айрланд.