Стив Кларк подаде оставка

снимка: БГНЕС

Английският футболен тим Челси потвърди, че помощник треньорът на първия отбор Стив Кларк е подал оставка.

 

Кларк, който прекара на "Стамфорд бридж" повече от 20 години като играч и треньор, иска да се присъедини към екипа на бившия си съотборник от Челси Джанфранко Дзола, който офоциално бе обявен за мениджър на Уест Хям вчера.

 

Говорител на Челси заяви: "Можем да потвърдим, че Уест Хям проявиха интерес към Стив Кларк, но не им позволихме да водят преговори с него. Не приехме оставката, която той внесе в клуба. Преговорите продължават."