
Капитанът на Астън Вила Стилиян Петров беше похвален след мача на неговия тим срещу Уест Хям, който завърши 0:0. Мениджърите на двата отбора Мартин О'Нийл и Джанфранко Дзола изказаха суперлативите си за българина заради негова спортсменска постъпка.
Петров спести червен картон на съперниковия играч Радослав Ковач. След нарушение на чеха, българинът се изправи веднага, което не позволило на съдията да покаже втори жълт картон на Ковач, от което Астън Вила щеше да има само позитиви.
„Стилиян го остави на терена. Ако беше останал на земята и симулирал по-голяма болка, Ковач щеше да бъде изгонен. Браво на нашия капитан", каза Мартин О'Нийл.
„Трябва да поздравя Стилиян за това, че е толкова честен човек и то не само на терена", каза Дзола от своя страна.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ