
снимка:
SKI.BG
Стефан Георгиев записа най-доброто представяне до момента за българските скиори на Световното първенство във Вал д'Изер, Франция. Днес Стефан завърши на 22-ро място в Суперкомбинацията.
Родният алпиец влезе в слалома с 40-то време, но доброто му каране, както и множеството отпаднали скиори му отреди тази позиция. Днешното състезание завършиха общо 23-ма състезатели.
Сред тях за съжаление нямаше други наши представители. Никола Чонгаров бе завършил 43-то сутрешното спускане, но отпадна в слалома. Георги Георгиев пък не успя да финишира в спускането по-рано днес.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ